Elasticsearch - ve vaší aplikaci (workshop)

Pro koho je workshop určen:

Chcete začít používat Elasticsearch ve vaší PHP aplikaci a už máte nějaké předchozí zkušenosti. Ať už samostatně získané nebo z našeho školení `Elasticsearch: hledejte jako profíci`. Chtěli byste se vítězně poprat se sestavováním dotazu do Elasticsearch, pokořit všechny pole a jsony.

Co na workshopu zvládneme:

Na fiktivním eshopu si připravíme chytré hledání které budeme moci filtrovat podle parametrů zobrazených produktů.

První část - Příprava dat
  • Připravíme si obálku na data - produkt
  • Nastavíme mapping do Elasticsearch
  • Naplníme náš index v Elasticsearch předpřipravenými daty